Ze względu na ograniczenia dotyczące obecności kibiców podczas zawodów sportowych na terenie naszego kraju, Motowizja postanowiła dać kibicom namiastkę emocji podczas ostatniej, IV rundy Mistrzostw Polski Rallycross na Autodromie Słomczyn. W trakcie weekendu widzowie Motowizji będą mogli oglądać wejścia na żywo z zawodów.

Motowizja jest patronem medialnym Mistrzostw Polski Rallycross od 2018 roku. Od samego początku z każdej rundy powstawała obszerna relacja, podsumowująca wydarzenia we wszystkich kategoriach cyklu. Nie inaczej będzie tym razem. Na kibiców czekać będzie jednak niespodzianka – aż sześć wejść na żywo wprost z Autodromu Słomczyn. Dzięki temu widzowie dowiedzą się co dzieję się na podwarszawskim torze, a także posłuchają rozmów z zawodnikami.

Z wielką przykrością przyjęliśmy informację o braku wstępu dla kibiców. Rozumiemy panującą sytuację i podobnie jak to było wiosną, zachęcamy wszystkich do pozostawania w domach. Dobrze wiem jaką ogromną pasję mają kibice rallycrossu w Polsce, dlatego postanowiliśmy dać im możliwość poczucia się jakby byli razem z nami, kierowcami i ich zespołami na Autodromie Słomczyn – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Motowizja będzie nadawać z Autodromu Słomczyn w sobotę 24 października o godzinie 13:00 i 17:40 oraz w niedzielę o godzinie 10:30, 12:30, 15:00 i 16:00. Pełne podsumowanie IV rundy Mistrzostw Polski Rallycross będzie można obejrzeć w poniedziałek, 2 listopada o godz. 21:00